HAU470KBACLAKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
HAU470KBACLAKR
Beschreibung:
CAP CER 47PF 1KV N750 RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Temperature Coefficient N750
Product Status Active
Ratings -
Series HAU
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 47 pF