HAZ471MBAQCRKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
HAZ471MBAQCRKR
Beschreibung:
CAP CER 470PF 1KV RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Capacitance 470 pF