HB1100KFZAE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HB1100KFZAE
Paket:
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 100K OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.035" L x 0.362" W (26.30mm x 9.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series HB, CGS
Power (Watts) 1W