HB150MFZRE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HB150MFZRE
Beschreibung:
RES 50M OHM 1% 1W RADIAL
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.409" (10.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.043" L x 0.118" W (26.50mm x 3.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 50 MOhms
Series HB, CGS
Power (Watts) 1W