HB320MFZRE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HB320MFZRE
Beschreibung:
RES 20M OHM 1% 2W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.409" (10.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 2.047" L x 0.118" W (52.00mm x 3.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 20 MOhms
Series HB, CGS
Power (Watts) 2W