HB3500MFZRE
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HB3500MFZRE
Paket:
Radial Lead
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 500M OHM 1% 4W RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.409" (10.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 2.047" L x 0.118" W (52.00mm x 3.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 500 MOhms
Series HB, CGS
Power (Watts) 4W