Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HC1-R57-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 570NH 37.83A 0.68 MOHM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.192
$3.192
10
$2.92695
$29.2695
25
$2.66114
$66.5285
50
$2.23535
$111.7675
100
$1.91596
$191.596
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 33.4A |
| Inductance Frequency - Test | 300 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 37.83 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.68mOhm Max |
| Inductance | 570 nH |
| Series | HC1 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |