HC1B-7008-0312-0
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
HC1B-7008-0312-0
Beschreibung:
HOSE 0.312" ID POLY BLACK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Diameter - Inside 0.312" (7.92mm)
Color Black
Material Polyester
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 0.517" (13.13mm)