Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HC2LP-2R2-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 24.3A 2.3MOHM SM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.833
$5.833
10
$5.3048
$53.048
25
$4.77432
$119.358
50
$3.81957
$190.9785
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 31.9A |
| Inductance Frequency - Test | 300 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.440" (11.18mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 24.3 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.756" L x 0.756" W (19.20mm x 19.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.3mOhm Max |
| Inductance | 2.2 µH |
| Series | HC2LP |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |