Delta Electronics/Components
Produkt-Nr.:
HCB1065-311L1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FIXED IND 310NH 54A 0.41MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 32A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 54 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.409" L x 0.315" W (10.40mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 0.41mOhm |
| Inductance | 310 nH |
| Series | HCB1065 |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Delta Electronics/Components |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |
| Base Product Number | HCB1065 |