HCF166J47RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCF166J47RJ
Beschreibung:
HCF166 160W 47R 5% LEAD
Auf Lager : 16
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 265°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 6.535" L x 2.992" W (166.00mm x 76.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 47 Ohms
Series HCF
Power (Watts) 160W