HCF216J330RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCF216J330RJ
Beschreibung:
HCF216 200W 330R 5% LEAD
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 8.504" L x 2.992" W (216.00mm x 76.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 330 Ohms
Series HCF
Power (Watts) 200W