HCF80J680RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCF80J680RJ
Beschreibung:
HCF80 75W 680R 5% LEAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.591" (15.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 3.150" L x 2.992" W (80.00mm x 76.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 680 Ohms
Series HCF
Power (Watts) 75W