HCH165J33RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCH165J33RJ
Beschreibung:
HCH165 200W 33R 5% LEAD
Auf Lager : 25
Benutzer handbuch
Operating Temperature 320°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 6.496" L x 2.362" W (165.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 200W