HCH215J47RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCH215J47RJ
Beschreibung:
HCH215 300W 47R 5% LEAD
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature 330°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 8.465" L x 2.362" W (215.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 47 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 300W