HCH265J68RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCH265J68RJ
Beschreibung:
HCH265 400W 68R 5% LEAD
Auf Lager : 8
Benutzer handbuch
Operating Temperature 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 10.433" L x 2.362" W (265.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 68 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 400W