HCH335J10RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCH335J10RJ
Beschreibung:
500W 10R 5% LEAD
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 375°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 10 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 500W