HCH335J82RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCH335J82RJ
Beschreibung:
500W 82R 5% LEAD
Auf Lager : 20
Benutzer handbuch
Operating Temperature 375°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 82 Ohms
Series HCH
Power (Watts) 500W