HCL130J180RCX
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCL130J180RCX
Beschreibung:
HCL130 70W 180R 5% CABLE 150MM
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 5.177" (131.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm)
Temperature Coefficient -80, +200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 180 Ohms
Series HCL
Power (Watts) 70W