HCL165J33RCX
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HCL165J33RCX
Beschreibung:
HCL165 100W 33R 5% CABLE 150MM
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 6.555" (166.50mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.626" L x 0.285" W (41.30mm x 7.25mm)
Temperature Coefficient -80, +200ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 33 Ohms
Series HCL
Power (Watts) 100W