Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HCM1A1104-101-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 1.5A 300MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.717
$2.717
10
$2.5042
$25.042
25
$2.29558
$57.3895
50
$1.96175
$98.0875
100
$1.753035
$175.3035
250
$1.502596
$375.649
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.453" L x 0.406" W (11.50mm x 10.30mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 300mOhm Max |
| Inductance | 100 µH |
| Series | HCM1A |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |