Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HCM1A1707V2-150-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 11.8A 15.5MOHM SM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.142
$4.142
10
$3.8
$38
25
$3.4542
$86.355
50
$2.90149
$145.0745
100
$2.487005
$248.7005
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 11A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 11.8 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 15.5mOhm Max |
| Inductance | 15 µH |
| Series | HCM1AV2 |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 5MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |