Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
HCM1A4020V2-2R2-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 4.6A 48 MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.102
$1.102
10
$1.02695
$10.2695
25
$0.9481
$23.7025
50
$0.79002
$39.501
100
$0.74252
$74.252
250
$0.663556
$165.889
500
$0.568765
$284.3825
1000
$0.505571
$505.571
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 5A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.6 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | AEC-Q200 |
| DC Resistance (DCR) | 48mOhm Max |
| Inductance | 2.2 µH |
| Series | HCM1AV2 |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | 33MHz |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Iron Powder |