Zuhause / Specialized / HDB-M4-060M222X
minImg
HDB-M4-060M222X
Amphenol Aerospace Operations
Produkt-Nr.:
HDB-M4-060M222X
Beschreibung:
MOTHER BOARD 60POS
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 6
Number of Positions 60
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage Backplane, Motherboard
Mounting Type Through Hole
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series HBD
Number of Columns 10
Connector Style High Density (HDC, HDI, HPC)
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)