Zuhause / Specialized / HDB-M4-060M226X
minImg
HDB-M4-060M226X
Amphenol Aerospace Operations
Produkt-Nr.:
HDB-M4-060M226X
Beschreibung:
MOTHER BOARD 60POS
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 6
Number of Positions 60
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Tin-Lead
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)