Zuhause / Specialized / HDB-M4-120M222X
minImg
HDB-M4-120M222X
Amphenol Aerospace Operations
Produkt-Nr.:
HDB-M4-120M222X
Beschreibung:
MOTHER BOARD 120POS
Auf Lager : 10
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 12
Number of Positions 120
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Gold
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)