Zuhause / Specialized / HDC-P200-41S1-KR
minImg
HDC-P200-41S1-KR
3M
Produkt-Nr.:
HDC-P200-41S1-KR
Beschreibung:
CONN HEADER HD 200POS EDGE MNT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 200
Current Rating (Amps) 3A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage Backplane
Mounting Type Board Edge, Through Hole, Right Angle
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)