Zuhause / Specialized / HDC-S100-41S1-KR
minImg
HDC-S100-41S1-KR
3M
Produkt-Nr.:
HDC-S100-41S1-KR
Beschreibung:
CONN RCPT HD 100POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Number of Rows 4
Number of Positions 100
Current Rating (Amps) 3A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)