3M
Produkt-Nr.:
HF365/06SF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL RIBN 6COND 0.05 GRAY 100'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$71.193
$71.193
5
$58.4174
$292.087
10
$53.5496
$535.496
25
$47.46466
$1186.6165
50
$43.50924
$2175.462
100
$40.46658
$4046.658
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Polyolefin (PO) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 21682 |
| Ribbon Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| First Conductor Mark | Blue |
| Series | HF365 |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 0.300" (7.62mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Gray |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Base Product Number | HF365 |
| Number of Conductors | 6 |