HF365/36SF
3M
Produkt-Nr.:
HF365/36SF
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CBL RIBN 36COND 0.05 GRAY 50'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark Blue
Series HF365
Length 50.0' (15.24m)
Ribbon Width 1.800" (45.72mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG