HF659/50SF
3M
Produkt-Nr.:
HF659/50SF
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 5'
Benutzer handbuch
Operating Temperature -15°C ~ 75°C
Cable Type Flat Cable, Round Jacket
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Shielded
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 22170
Ribbon Thickness -
First Conductor Mark Blue
Series HF659
Length 5.0' (1.52m)
Ribbon Width 2.450" (62.23mm)
Voltage 150 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG