HF90T22X10X14
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
HF90T22X10X14
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE CORE TOROID
Auf Lager : 623
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tolerance -
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series T
Length -
Gap Ungapped
Mfr TDK Corporation
Height 0.394" (10.00mm)
Package Tray
Initial Permeability (µi) 5000
Width -
Finish Epoxy
Diameter 0.866" (22.00mm)