HFZ 1005PF-100T40
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
HFZ 1005PF-100T40
Beschreibung:
10 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER LINE F
Auf Lager : 7800
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 18mOhm
Impedance @ Frequency 10 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HFZ1005PF
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A