Essentra Components
Produkt-Nr.:
HG-10
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROMMET 0.610" ELASTOMER BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.40565
$4.0565
25
$0.35682
$8.9205
50
$0.32794
$16.397
100
$0.31521
$31.521
250
$0.283024
$70.756
500
$0.270142
$135.071
1000
$0.225122
$225.122
2500
$0.205827
$514.5675
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Diameter - Inside | 0.610" (15.49mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.742" (18.85mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |