Essentra Components
Produkt-Nr.:
HG-14
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROMMET 0.860" ELASTOMER BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.71725
$7.1725
25
$0.6878
$17.195
50
$0.67317
$33.6585
100
$0.64391
$64.391
250
$0.585428
$146.357
500
$0.52687
$263.435
1000
$0.468331
$468.331
2500
$0.424422
$1061.055
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Diameter - Inside | 0.860" (21.84mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.990" (25.15mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |