Essentra Components
Produkt-Nr.:
HG-8
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROMMET 0.495" ELASTOMER BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.494
$0.494
10
$0.42085
$4.2085
25
$0.3705
$9.2625
50
$0.34048
$17.024
100
$0.327085
$32.7085
250
$0.293702
$73.4255
500
$0.280345
$140.1725
1000
$0.233624
$233.624
2500
$0.213598
$533.995
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Diameter - Inside | 0.495" (12.57mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 0.660" (16.76mm) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet |
| Material | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, HG |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |