HH120150KFZ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HH120150KFZ
Paket:
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 150K OHM 1% 6W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.335" Dia x 3.032" L (8.50mm x 77.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 kOhms
Series HH, CGS
Power (Watts) 6W