HH7010MKZ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HH7010MKZ
Paket:
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 10M OHM 10% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.217" Dia x 1.654" L (5.50mm x 42.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 MOhms
Series HH, CGS
Power (Watts) 3W