HHV-25FB-52-16M9
YAGEO
Produkt-Nr.:
HHV-25FB-52-16M9
Beschreibung:
RES 16.9M OHM 1% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 16.9 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 0.25W, 1/4W