HHV1WSJT-73-8M2
YAGEO
Produkt-Nr.:
HHV1WSJT-73-8M2
Beschreibung:
RES 8.2M OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 1W