HHV2WSJR-73-3M3
YAGEO
Produkt-Nr.:
HHV2WSJR-73-3M3
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 3.3M OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 2W