HI0720530000G
Amphenol Anytek
Produkt-Nr.:
HI0720530000G
Beschreibung:
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.5MM
Benutzer handbuch
Insulation Height 0.579" (14.70mm)
Number of Levels 1
Current - UL 15 A
Wire Gauge or Range - AWG 12-28 AWG
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Positions Per Level 7
Number of Positions 7
Type Plug, Female Sockets
Voltage - UL 300 V
Pitch 0.295" (7.50mm)