HJ652M4CZ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
HJ652M4CZ
Paket:
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 2.4M OHM 0.25% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.4 MOhms
Series HJ, CGS
Power (Watts) 1W