HL02506Z200R0JJ
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
HL02506Z200R0JJ
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 25W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 2.000" L (14.29mm x 50.80mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 200 Ohms
Series HL
Power (Watts) 25W