HLS27DWR0145CQP
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
HLS27DWR0145CQP
Beschreibung:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION DUAL C
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.50" (38.1mm) Dia
Power - Rated -
Length 5.71" (145.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC