HLS27DWR0430C
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
HLS27DWR0430C
Beschreibung:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION DUAL CO
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.50" (38.1mm) Dia
Power - Rated -
Length 16.93" (430.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC