HLS28CW285XMQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
HLS28CW285XMQ
Beschreibung:
HLS28 HAZARDOUS ENCLOSURE STRIP
Benutzer handbuch
Lens Type Flat, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Rated Life 75,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Connector (M12)
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.45" (27.9mm x 36.8mm)
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series HLS28
Power - Rated -
Length 11.22" (285.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC