HLS28CW570XMQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
HLS28CW570XMQ
Benutzer handbuch
Lens Type Tubular, Clear
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Termination Style Cable Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.10" x 1.41" (27.9mm x 35.9mm)
Power - Rated -
Length 22.44" (570.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC