Amphenol ICC (FCI)
Produkt-Nr.:
HM2R67PA5108N9LF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.921
$4.921
10
$4.47165
$44.7165
36
$4.234891
$152.456076
72
$4.136462
$297.825264
108
$3.939508
$425.466864
252
$3.447066
$868.660632
468
$3.348588
$1567.139184
972
$2.856146
$2776.173912
2412
$2.659174
$6413.927688
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 5 |
| Number of Positions | 95 |
| Voltage Rating | 750Vrms |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Press-Fit |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | Millipacs® |
| Connector Style | AB 19 |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Upper Shield |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HM2R67 |