HM66-80151LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Produkt-Nr.:
HM66-80151LFTR13
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 1.15A 506MOHM SM
Auf Lager : 1600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 800
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.402" L x 0.394" W (10.20mm x 10.00mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 506mOhm Max
Inductance 150 µH